Special for Marginal Brides: Become a Charming Bride with Your Colored Hair!

0
442

We have great photos for brides who want to enchant with their different styles!

Do you want to be an extraordinary bride with a very different hairstyle than similar bridal hairstyles, buns, wavy hair? O you are in the right place! We have a super suggestion for crazy brides looking for difference in bridal hair! Let’s take the candidates who want to explore this offer to continue our article! 🙂

Pink hair

If you are planning a wedding, we recommend powder pink hair! Okay, your hair is naturally wavy! Your pink hair and waves will be in perfect harmony!

Or will you wear a hair accessory? Candy pink hair is for full size! We are sure that she will look gorgeous on her way to the bride.

Saçınızı açmak yerine toplu gelin saç modellerinden yararlanmak ister misiniz? O zaman tercih neon pembesi için olabilir, önemlidir saçın rengi daha fazla dikkat çekebilir.

Düğünün kenarında zarif bir topuz ve küçük çiçek gelin saç aksesuarı idealdir! Bu görünüm tamamlayan detay, elbette, gül pembe saçları!

Lila saç

Sizce Instagram, Pinterest’te sık karşılaştığımız bu saç modeli, herkes deniyor, değil mi? Ancak saçlarınız leylak renginde olduğu işler değişir ve tamamen farklı görünür.

Lila, mor ve farklı tonları bir arada! Rustik konsept düğünlerin, çiçek gelin saç aksesuarının ve farklı mor tonlarının başrol oyuncusu çok güzel bir uyum yaratacak!

 

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.